Listopad v družince

Listopad jsme si ve družince užili. I když přetrvával nouzový stav, naše škola se opět otevřela a my začali s přípravami na blížící se advent a Vánoce. Děti byly rozděleny do skupinek podle tříd. Společně jsme si povídali o Vánocích, vyrobili si adventní věnec a vánoční ozdoby z keramické hlíny.

V „Bramborovém týdnu“ si děti vyrobily z brambor razítka a každý si pomocí nich vytvořil zvířátko. Na procházkách děti pozorovaly projevy podzimu v přírodě a poznávaly stromy podle tvarů a barvy listů.